Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin tonė, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion, per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : OHG-Crew 
ForumiForumi  OHG PortaliOHG Portali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  IdentifikohuIdentifikohu    
Share | 
 

 Si mi ja ba add webin tuaj ne google

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fatonii
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve: 197
Age: 20
Points: 524
Registration date: 22/02/2009

MesazhTitulli: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Sat Mar 28, 2009 1:23 pm

me ba add webin tuaj ne google
http://www.googel.com/addurl/


hin ktu edhe posht e ki per me shkru webin edhe komentet per to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fatlonder
Super Moderator
Super Moderator


Male Numri i postimeve: 255
Age: 20
Job/hobbies: Hacker Desinger instaler Profesional ETC...
Points: 544
Registration date: 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Thu May 07, 2009 5:31 pm

Njeri a bon ma shum info per me add webi nne google
lonn.13@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khc-group.tk
JoK3r
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve: 1231
Age: 20
Location: OHG-Forum
Job/hobbies: Hacker & Designer
Points: 1211
Registration date: 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Fri May 08, 2009 12:46 pm

po njeri shkruje URl : www.webi.com
Coment : naj koment bone edhe shneat....

kaq shtir po tu doket a :F

_________________


[+] NickName: JoK3r
[+] Password: ***********
[+] Kontakt : JoK3r1@ohg-crew.eu.kz
[+] Proffesional: Hacker , Designer , DJ , Professional Installer
[+] Lindja: Kosovo 06.03.1994
[+] Banimi: Kosovo/Obiliq
[+] WebSite : WwW.OHG-Crew.NeT & WwW.AHN-Crew.CoM

WwW.OHG-Crew.NeT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ohg-crew.forumotion.net
fatlonder
Super Moderator
Super Moderator


Male Numri i postimeve: 255
Age: 20
Job/hobbies: Hacker Desinger instaler Profesional ETC...
Points: 544
Registration date: 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Fri May 08, 2009 1:09 pm


teni kjo e dyt qitu qa duhetweq me qikaq kryhet po teni nuk pe qet webin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khc-group.tk
Drilchoo.Hack
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve: 117
Age: 19
Points: 312
Registration date: 19/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Fri May 08, 2009 8:40 pm

hej njeri mfal qe po te thom amo qeta kreiit r din jo bash kreiit
po qai qe qel web e din edhe u duft mi kallxu edhe ma shum per ata qe sdin mir
me kallxu qka me shenu ne ato vendet qe jon atje

te lutna mos ma merr per te keq ket koment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fatlonder
Super Moderator
Super Moderator


Male Numri i postimeve: 255
Age: 20
Job/hobbies: Hacker Desinger instaler Profesional ETC...
Points: 544
Registration date: 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Sat May 09, 2009 6:36 am

o ti Haver une ne faqen e par po di q ame shenu po teni nuk pe qet webin
p.sh
URL: http://www.webi.com
Ccomments : Emri i webit ose qa dush
Optional : qato shkronjat edhe add url
tani edi o dost po teni qa dusht me ba
me kan e kish qit webin
help tash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khc-group.tk
Drilchoo.Hack
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve: 117
Age: 19
Points: 312
Registration date: 19/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Sun May 10, 2009 11:30 am

u Kry man ma mir qeshtu ke me kallxu jo weq pak
qetash ma mir oke met miraaa klm ose klx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fatlonder
Super Moderator
Super Moderator


Male Numri i postimeve: 255
Age: 20
Job/hobbies: Hacker Desinger instaler Profesional ETC...
Points: 544
Registration date: 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Sun May 10, 2009 7:07 pm

Drilchoo.Hack shkruajti:
u Kry man ma mir qeshtu ke me kallxu jo weq pak
qetash ma mir oke met miraaa klm ose klx
njeri nuk po kuptoj sen qa po thu valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khc-group.tk
Drilchoo.Hack
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve: 117
Age: 19
Points: 312
Registration date: 19/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Mon May 11, 2009 10:00 am

ok kom dasht me than qe qeshtu ma mir qe kallxove se une per veti e ti qka i bjen amo do te ri ndoshta se idn met mira TEMA SAIPERKET MEJE MBYLLET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fatlonder
Super Moderator
Super Moderator


Male Numri i postimeve: 255
Age: 20
Job/hobbies: Hacker Desinger instaler Profesional ETC...
Points: 544
Registration date: 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mi ja ba add webin tuaj ne google   Mon May 11, 2009 4:03 pm

o ti haver une e di q ai bjern qajo

po nuk pe qet webin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khc-group.tk
 

Si mi ja ba add webin tuaj ne google

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: -