Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin tonė, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion, per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : OHG-Crew 
ForumiForumi  OHG PortaliOHG Portali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  IdentifikohuIdentifikohu    
Share | 
 

 Hap Add si te duash.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
EffeXwOw
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve: 101
Age: 20
Location: OHG-CREW
Job/hobbies: Hackers
Points: 307
Registration date: 24/03/2009

MesazhTitulli: Hap Add si te duash.   Sun Mar 29, 2009 12:46 am

HYr te kjo faqe >>>> https://accountservices.passport.net/reg.srf?fid=RegCredOnlyEASI&ru=https://accountservices&sl=1&lc=1033
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.OHG-CREW.eU.kZ
JoK3r
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve: 1231
Age: 20
Location: OHG-Forum
Job/hobbies: Hacker & Designer
Points: 1211
Registration date: 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hap Add si te duash.   Sun Mar 29, 2009 12:53 am

a osht imella e verifikume Very Happy ?

_________________


[+] NickName: JoK3r
[+] Password: ***********
[+] Kontakt : JoK3r1@ohg-crew.eu.kz
[+] Proffesional: Hacker , Designer , DJ , Professional Installer
[+] Lindja: Kosovo 06.03.1994
[+] Banimi: Kosovo/Obiliq
[+] WebSite : WwW.OHG-Crew.NeT & WwW.AHN-Crew.CoM

WwW.OHG-Crew.NeT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ohg-crew.forumotion.net
Fatonii
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve: 197
Age: 20
Points: 524
Registration date: 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: Hap Add si te duash.   Thu May 21, 2009 12:13 am

jo nuk o mu nuk pom bon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fatlonder
Super Moderator
Super Moderator


Male Numri i postimeve: 255
Age: 20
Job/hobbies: Hacker Desinger instaler Profesional ETC...
Points: 544
Registration date: 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Hap Add si te duash.   Thu May 21, 2009 5:35 am

Ban o haver se orej microsoftit osht ky web weq ty nashta nuk te len lan network me hap emaila
tung hajt klm <
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khc-group.tk
JoK3r
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve: 1231
Age: 20
Location: OHG-Forum
Job/hobbies: Hacker & Designer
Points: 1211
Registration date: 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hap Add si te duash.   Thu May 21, 2009 12:07 pm

une po veti a osht e verifikume...

_________________


[+] NickName: JoK3r
[+] Password: ***********
[+] Kontakt : JoK3r1@ohg-crew.eu.kz
[+] Proffesional: Hacker , Designer , DJ , Professional Installer
[+] Lindja: Kosovo 06.03.1994
[+] Banimi: Kosovo/Obiliq
[+] WebSite : WwW.OHG-Crew.NeT & WwW.AHN-Crew.CoM

WwW.OHG-Crew.NeT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ohg-crew.forumotion.net
 

Hap Add si te duash.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: -